IBA International Business Academy
- Campus Kolding

IBA International Business Academy - Campus Kolding

IBA International Business Academy
- Campus Kolding

viena no vadošajām biznesa akadēmijām Dānijas dienvidu reģionā

International Business Academy (IBA) ir viena no vadošajām biznesa akadēmijām Dānijas dienvidu reģionā. Akadēmija atrodas pilsētā, Kolding, kur atrodas arī vairāki lielie Dānijas uzņēmumi, radot plašas darba iespējas studentiem.

Populāra Latviešu studentu vidū

Akadēmijā studē vidēji 800 studenti gadā, no kuriem liela daļa ir ārzemju studentu – tai skaitā katru gadu studijas sāk apm. 10 studenti no Latvijas. Studijas angļu valodā izvēlas ari paši dāņu studenti, radot  interesantu un multikulturālu studiju vidi.

Moderna vide

IBA augstskola ir ļoti moderna un mūsdienīga ar Wifi pieeju visās akadēmijas telpās. Augstskolā ir speciālas datortelpas, kas studentiem ir pieejamas visu diennakti un arī brīvdienās.

Jauna akadēmijas ēka

Šobrīd notiek celtniecība pie jaunās akadēmijas ēkas, kur būs iespēja uzņemt vēl vairāk studentu, piedāvājot jaunas, plašas un modernas telpas, pašā pilsētas centrā. Tiek plānots, ka jaunā ēka tiks pabeigta 2018. gadā. Blakus akadēmijas ēkai atradīsies arī citas augstskolas un akadēmijas, ka arī vairākas studentu dzīvokļu ēkas, radot modernu studentu pilsētiņu.

Sagatavo karjerai

Augstskola aktīvi seko līdzi darba tirgus pieprasījumam un katru gadu piedāvā arvien jaunas studiju programmas angļu valodā – speciāli paredzētas ārvalstu studentiem.

IBA kā vienu no mērķiem ir izvirzījusi – jauniešu sagatavošanu nākotnes karjerai, aktīvi sekojot līdz šībrīža darba tirgus prasībām.

Sociālā dzīve

Viena no iecienītākajām vietām akadēmijā ir “Piektdienas bārs”, kas ir izvietots akadēmija pagrabā – tā ir speciāla vieta, kur studentiem satikties un svinēt dažādus pasākumus un izklaidēties. Kaut arī nosaukums ir “Piektdienas bars” – tas ir atvērts no ceturtdienas līdz pat svētdienai. Bāru vada paši studenti, un jebkurš var iesaistīties bara vadīšanā un pasākumu rīkošanā.

www: International Business Academy

KO STUDENTI SAKA PAR AUGSTSKOLU

Solvita_2013_IBA
Agate_2013_IBA
Arturs_IBA

Read more: https://studystart.eu/www.iba.dk/


Programmes

Programme Level Years Tuition fee
(EU/EEA/CH)
Tuition fee
(Non-EU)
Study Start
Double degree: International Sales & Marketing / Business Management & Marketing e-learning, Top-up 1.5 € 0 € 4 295 Summer, Winter
International Business Top-up 1 € 4 563 € 4 563 Summer
International Business Ba, e-learning 1.5 – 6 € 1 006 € 1 006 Summer, Winter
Euro-Asia Business Management Ba 4 € 0 € 2 281 Summer
International Sales and Marketing Management Top-up 1.5 € 0 € 4 500 Summer
Multimedia Design and Communication AP 2 € 0 € 5 000 Summer
Marketing Management AP 2 € 0 € 4 500 Summer

Kolding

Kolding city

Kolding city